• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Menü
Site Haritası

İkitelli Kamyonet

İKİTELLİ NAKLİYAT
İKİTELLİ PARÇA YÜK NAKLİYAT,
İKİTELLİ AĞIR YÜK NAKLİYE, 
İKİTELLİ KAMYON NAKLİYAT, 
İKİTELLİ NAKLİYECİ, 
İKİTELLİ NAKLİYAT FİRMA, 
İKİTELLİ NAKLİYE ŞİRKETİ, 
İKİTELLİ KAMYONET,
İKİTELLİ  NAKLİYAT, 
İKİTELLİ NAKLİYAT FİRMASI, 

 ikitelli nakliyat

0212 673 24 24

0533 317 90 80

varlinakliyat@gmail.com


İKİTELLİ  Nakliyat 
; İKİTELLİ nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli hizmeti sunarız.

Taşımacılık bizim işimiz. Biz işimizi iyi biliriz. Aradığınız tüm ayrıcalıklar bizde mevcut. Özel exper, özel asansör, sigorta, montaj ve demontaj hizmeti dahil.

İkitelli Nakliyat olarak hizmette kendimize güveniyoruz. Eğitimli kadroya sahip firmamız işini ciddiyetle başarmaktadır.

Her türlü eğitime sahip elemanlarımız tarafından eşyalarınız ambalajlanır, taşınır ve donanımlı araçlar ile güvenle nakledilir, çünkü bu hizmette zamanla yarışılır. Bunun yanı sıra askılama ve depolama hizmetimizde firmamız bünyesinde mevcuttur.

Siz isteyin biz hizmet edelim. Çalışanlarımız özenle ve dikkatle taşısınlar eşyalarınızı. Ev, Okul, Ofis, Atölye, Fabrika vb gibi değerli dediğiniz ne varsa.

Üsküdarın nadide semtlerinde ikamet eden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek bizleri mutlu eder. Kaliteli hizmet, kaliteli yaşam prensibini benimsemiş olan firmamız 7/24 aramalarınıza cevap vermektedir.

İKİTELLİ Evden Eve Nakliyat, firmamız hizmetin işleyiş tarzı, hemde gerekli planlama tarzı ile müşterinin eşyasının en güvenli şekilde taşınması için gereklşi tüm özveriyi ve çalışma gayretini göstermektedir.

Bugün İkitelli  Evden Eve Nakliyat sektöründe birçok firmanın hizmet kalitesini düşürerek fiyatları dibe çekmesi, sektöre çok ağır darbe vuruyor olsada bundan zarar gören işini dürüst yapan firmalar kadar cebinden daha fazla para çıkmasını istemeyen, fakat iş sonrası yaşadığı hayal kırıklığı bu zarrarı kat kat hisseden müşterielrdir.

Onun için nakliyat şirketimizi tercih ettiğinizde eşyalarınız konusunda gözünüz arkada kalmaz. İkitelli NAKLİYAT

Biz gerçekten biz çok farklıyız. Hem iller arası hem ilçeden ilçeye hem de aynı ilçe içinde nakliyat hizmetini hem de birinci sınıf olarak vermekteyiz..


0212 673 24 24


0533 317 90 80
İstanbul Nakliyat
 İstanbul Nakliyat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret69791
İLETİŞİM
 İLETİŞİM