• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Menü
Site Haritası

Hakkımızda

              VARLI NAKLİYAT

Nakliyat dendiği zaman ilk aklımıza gelen ‘güven’ kavramıdır. Taşıma konusunda bizi büyük bir zahmetten kurtaracak ve çok değerli eşyalarımızın taşınmasında en az kendimiz kadar hassasiyet gösterecek firmaların tespiti için ciddi araştırmalar yaparız. Şuan bir araştırma evresindesiniz ve doğru adrestesiniz. Taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetini misyon edinen Varlı Nakliyat; İstanbul’da 20 yıllık tecrübesi, alanında uzman kadrosu ile her türlü yük ve eşyanızı son derece hassasiyet göstererek yerine ulaştırır.

Evden eve nakliye ve taşıma konusunda önemli kavramlardan biri de zaman dır. Sizlere güven teminatında bulunduğumuz gibi zaman konusunda da teminatta bulunuyoruz. Eşyalarınızın hızlı ve düzgün bir şekilde paketlenmesi, yine hızlı bir şekilde sevkiyatının sağlanması konusunda da tecrübemiz ve hassasiyetimiz ile son derece kaliteli hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti kadar zaman kavramına da son derece önem veren Varlı Nakliyat eşyaların paketlenmesi ve yerine ulaştırılmasında da seri ve titiz bir çalışma sergilemektedir.

Tüm bunların yanı sıra müşterilerimize sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmeti ile alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, taşıma işleminin yapılacağı yere gelip ayrıntılı inceleme ve raporlar doğrultusunda, müşterimizle ekspertiz arasında sözleşme yapar. Taşınacak olan çok kıymetli eşyalarınızın sigorta değeri hesaplanır. Eşyalarınızın sizden alındığı gibi hasarsız yerine ulaştırma teminatı verilir. Karşılıklı mutabakat sonrası ekspertizimiz tarafından hazırlanan sigorta poliçesi de size teslim edilir.

Asansörlü taşımacılık’ta İstanbul’nın gözde firmalarından olan kaliteden asla ödün vermeyen Varlı Nakliyat, eşyanın taşınacağı yer neresi olursa olsun kolaylıkla ve titizlikle, eşyalarınıza zarar vermeksizin taşımayı işlemini gerçekleştirir.

Evden eve nakliye ve taşımacılık‘ta, asansörlü, sigortalı güvenilir depolama alanı, ekspertiz hizmeti ve tecrübeli personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Taşımacılıkta güvenin İstanbul’da ki tek adresi VARLI NAKLİYAT.           İYİ DÜŞÜN İYİ TAŞIN ?

          
  


İstanbul Nakliyat
 İstanbul Nakliyat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret69791
İLETİŞİM
 İLETİŞİM